Avaldatud: 2020-04-20

Kindlustusremont

Meie teeme koostööd järgnevate kindlustajatega:

Willis Towers Watson (Telia seadmete kindlustamine)

Warranty Expert

Kui kasutad mõne teise kindlustusandja teenuseid, siis saame teha seadmele diagnostika, koostada hinnapakkumise remondi jaoks ning edastada ka vajadusel kindlustus ettevõttele pildid ja kirjaliku hinnapakkumise. 

Enne seadme remontimist peab kindlustajat teavitama kindlustusjuhtumist, kes seejärel väljastab kindlustustaotluse numbri.

Kui sinul on kindlustustaotluse number juba olemas, siis mine jaotisse „Remondi taotlemine“: http://demo49.izstrade.eu/pieteikt-remontu

Kui sinul kindlustustaotluse numbrit veel ei ole, siis küsi seda oma kindlustaja käest. Täpsemat infot saab siit:  http://demo49.izstrade.eu/footer-menu/pakalpojumi/apdrosinasanas-apkalposana

Seadme kindlustamine on suurepärane võimalus kaitsta ennast olukordades, kui kallis telefon, tahvelarvuti või nutitelefon on saanud viga kukkumisest või mõne muu äparduse tagajärjel. Sellisel juhul ainult kindlustus kaitseb sind suurtest kulutustest. 

Kõige sagedamini kukkumise tagajärjel saab viga ekraan, mis kindlustatud telefoni puhul ei jäta kasutaja rahakotile suurt mõju, kuid teostades tasulist remonti võib maksumus ulatuda sadade eurodeni.